Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

2018.06.18 Dni Zduńskiej Woli już za nami

Dni Zduńskiej Woli

Obchody dni Zduńskiej Woli jak co roku zapoczątkowało wręczenie kluczy od bram miasta. Następnie rozdane zostały nagrody w konkursach plastycznych zorganizowanych przez Muzeum Historii Miasta w Zduńskiej Woli.

Piątkową imprezę zakończyły koncerty Michała Szpaka i Margaret.

W sobotę odbył się koncert Halinki Młynkowej i Grzegorza Hyżego.

Niedzielne obchody dni miasta były podporządkowane Miasteczku Złotnickiego, które organizowane jest przez Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli i Stowarzyszeniu Rozwoju Kultury Dzieci i Młodzieży w Zduńskiej Woli.

  • Dni Zduńskiej Woli
  • Dni Zduńskiej Woli
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!