Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

2018.06.15 Zbliżają się Dni Zduńskiej Woli

Tegoroczne Dni Miasta Zduńska Wola zaplanowane są w dniach od 15 do 17 czerwca 2018r.

Obchody dni miasta rozpocznie tradycyjnie w piątek rozdanie nagród w konkursach plastycznych, organizowanych przez Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola oraz przekazanie studentom Społecznej Akademii Nauk kluczy do bram miasta.

Na wieczorny piątek zaplanowane są koncerty Margaret oraz Michała Szpaka. W sobotę zaplanowane są atrakcje i animacje dla dzieci oraz kolejne koncerty Halinki Młynkowej oraz Grzegorza Hyżego.

W niedziele od godziny 10.00 do 18.00 można będzie zwiedzać miasteczko złotnickiego oraz stoiska wystawienniczo-edukacyjne z przełomu XIX i XX w. wraz z pokazami rzemieślniczymi. Serdecznie zapraszamy na odwiedzenie Zduńskiej Woli w tych dniach.

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!