Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Biuro Rekrutacyjne

W wakacje zapraszamy do Biura Rekrutacyjnego w Sieradzu w ZSP nr 1 przy ul. Piłsudskiego 5 oraz w Zduńskiej Woli przy ul. Wileńskiej 3.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 – 17:00.

Wydziały Zamiejscowe w Sieradzu i Zduńskiej Woli prowadzą zapisy na studia licencjackie na:

  • Zarządzanie (zarządzanie w biznesie i sektorze publicznym, zarządzanie przedsiębiorstwem, zarządzanie publiczne, bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe, zarządzanie zasobami ludzkimi, sprzedaż i marketing internetowy, zarządzanie logistyczne, rachunkowość i finanse w zarządzaniu)
  • Administrację (prawna obsługa biznesu, prawo pracy i kadr, administracja porządku publicznego, specjalność samorządowa, profil socjokryminalistyczny)
  • Informatykę (teleinformatyka, grafika komputerowa w mediach, grafika komputerowa i aplikacje internetowe, inżynieria oprogramowania)
  • Zarządzanie II ( e-biznes i profesjonalna komunikacja, logistyka w zarządzaniu, rachunkowość i finanse w zarządzaniu, profil menadżerski, administracja i zarządzanie publiczne)

rekrutacja

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!