Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Inauguracja Roku akademickiego

Po wakacyjnej przerwie studenci i wykładowcy spotkali się 7 października, aby uroczyście zainaugurować rok akademicki 2017/2018. Miejscem spotkania była Izba Tradycji ZSP nr 1 w Sieradzu.

Sala wypełniła się gośćmi i studentami. Był to szczególny dzień dla osób, które dopiero rozpoczynają edukację w Wydziale Zamiejscowym SAN w Sieradzu. Studenci powtarzając słowa dyktowane przez Dziakan dr Agnieszkę Korzeniowską-Polak złożyli ślubowanie. Gaude Mater Polonia zaśpiewał chór Salut działający przy Państwowej Szkole Muzycznej w Zduńskiej Woli.

Uroczyste przemówienie wygłosił także dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Humanistycznych SAN w Łodzi prof. dr hab. Grzegorz Ignatowski.

W inauguracji nowego roku akademickiego wzięli udział goście: wicedyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Sieradzu Joanna Piotrowska, dyrektor ZSP nr 1 Justyna Gmerek, Główny specjalista w Wydziale ds. Społecznych Starostwa Powiatowego w Sieradzu Andrzej Domański, czy przedstawiciel 15 SBWD podpułkownik Tomasz Błaszczyk.

Gościem specjalnym uroczystości była dr Marlena Sakowska-Baryła, która wygłosiła wykład inauguracyjny zatytułowany „Reforma ochrony danych osobowych - rewolucja w świadomości administrujących i administrowanych”

 • Nowy rok akademicki rozpoczęty
 • Nowy rok akademicki rozpoczęty
 • Nowy rok akademicki rozpoczęty
 • Nowy rok akademicki rozpoczęty
 • Nowy rok akademicki rozpoczęty
 • Nowy rok akademicki rozpoczęty
 • Nowy rok akademicki rozpoczęty
 • Nowy rok akademicki rozpoczęty

Uroczyście 7 października rozpoczniemy rok akademicki 2017/2018 w Sieradzu i Zduńskiej Woli.

Po kilku miesięcznej przerwie ponownie spotkają się studenci, wykładowcy i Władze Uczelni, by wspólnie zainicjować nowy rok akademicki. 7 października będzie tym szczególniejszy, że powitamy nowych studentów.

W Sieradzu Inauguracja zaplanowana jest na godz. 10.00 w Izbie Tradycji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 przy ul. Piłsudskiego 5. W południe rozpocznie się uroczystość w Zduńskiej Woli. Zapraszamy wszystkich do Zduńskowolskiego Centrum Integracji Ratusz przy placu Wolności 26.

Program:
 • Otwarcie uroczystości i przemówienia Władz Uczelni
 • Immatrykulacja
 • Wykład Inauguracyjny

Po zakończeniu Inauguracji studenci otrzymają harmonogram roku oraz plan zajęć pierwszych zjazdów.

Gościem specjalnym uroczystości będzie dr Marlena Sakowska-Baryła, która wygłosi wykład inauguracyjny zatytułowany „Reforma ochrony danych osobowych - rewolucja w świadomości administrujących i administrowanych”

MySza


Inauguracja Roku akademickiego

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!