Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

2017.09.02 Inscenizacja Bitwy nad Wartą

Zapraszamy na rekonstrukcję bitwy nad Wartą, która odbędzie się 02 września 2017 roku na w okolicach Strońska i Belenia-Zagórzyc. Podczas tego wydarzenia inscenizowane będą walki które odbywały się w pierwszych dniach II Wojny Światowej. Początek pokazu został zaplanowany na godzine 17.00.

Rekonstruktorzy będą ubrani w mundury wojskowe charakterystyczne dla II wojny światowej. Podczas inscenizacji będą wykorzystywane zabytkowe samoloty oraz pojazdy.

Przygotowany zostanie także pokaz sprzętu wojskowego, który będzie można zwiedzać od godziny 14.00.

ps


2017.09.02 Inscenizacja Bitwy nad Wartą

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!