Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

LISTA WYKŁADOWCÓW ADMINISTRACJI WYDZIAŁU ZAMIEJSCOWEGO W SIERADZU ORAZ ADRESY E-MAILOWE

l.P    
1 dr Bogucka - Felczak Monika boguckam@op.pl
2 mgr Bruzik Karolina karolina.bruzik@gmail.com
3 dr Domański Łukasz ldomanski@domanskikancelaria.pl
4 mgr Glinkowski Mariusz mglinkowski@swspiz.pl
5 prof.dr hab. Ignatowski Grzegorz gignatowski@wp.pl
6 dr Kołodziejska Agata kolodziejskaagata30@gmail.com
7 dr Korzeniowska - Polak Agnieszka adkorzeniowska@interia.pl
8 mgr Kowalski Sławomir s_kowalski@o2.pl
9 dr Mikołajczyk Piotr drmikolajczyk@gmail.com
10 mgr Raźna Magdalena magdalenarazna@gmail.com
11 dr Roślak-Olczyk Małgorzata mustela2@wp.pl
12 dr Staszewska Ewa estaszewska@wpia.uni.lodz.pl
13 dr Sydor Paweł sidi1916@wp.pl
14 dr Szymański Waldemar wszymanski@spoleczna.pl
15 dr Tomza - Tulejska Anna annatomzaster@gmail.com
16 dr Tumielewicz Michał tumielewicz@wp.pl
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!