Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Szkolenie z samoobrony dla kobiet

Coś dla Pań! Wojskowa Komenda Uzupełnień w Sieradzu prowadzi zapisy na wrześniowe zajęcia samoobrony dla kobiet. Szkolenie jest bezpłatne! Zachęcamy do udziału.

  • Szkolenie z samoobrony dla kobiet
  • Szkolenie z samoobrony dla kobiet


Z inicjatywy Ministerstwa Obrony Narodowej w wytypowanych miastach odbywać się będzie II edycja bezpłatnych szkoleń dla kobiet z techniki samoobrony. Zajęcia są prowadzone przez instruktorów Wojska Polskiego i mają na celu rozwinięcie umiejętności zachowania się w sytuacjach zagrażających życiu lub zdrowiu.

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Sieradzu prowadzi zapisy na szkolenie w zakresie walki wręcz. Zapisy już ruszyły. Swój akces należy zgłaszać w WKU w Sieradzu przy ul. Wojska Polskiego 78.

Szczegółowe informacje można uzyskać m.in. na stronie:

www.sieradz.wku.wp.mil.pl

tel. 261-611-233 wew. 727 e-mail: wkusieradz@ron.mil.pl

           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!