Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk
rekrutacja online

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Promocje rekrutacyjne na rok akademicki 2017/2018

PROMOCJE

Ostatnie dni lata bez wpisowego!

Zapisz się na studia niestacjonarne Społecznej Akademii Nauk w Sieradzu i Zduńskiej Woli bez wpisowego! *Promocja trwa do 22 września br.

*Obowiązuje jedynie opłata rejestracyjna 100 zł i za legitymację 17 zł.

Zapraszamy do Wydziału Zamiejscowego SAN w Sieradzu (wejście od ul. Polnej 26) w godz. 12.00 – 17.00 oraz Wydziału Zamiejscowego w Zduńskiej Woli (ul. Wileńska 5) w godz. 14.00 – 17.00 od poniedziałku do piątku!


  1. Zero opłat - Promocja czerwcowa „0 zł wpisowego i 0 zł opłaty rejestracyjnej” przedłużona do 9 lipca na studia w Wydziale Zamiejscowym SAN w Zduńskiej Woli.
  2. Studiuj z przyjaciółmi - Studentom Społecznej Akademii Nauk przysługuje zniżka w czesnym za zarekomendowanie kandydatów na studia, którzy dokonają zapisu na studia w Wydziale Zamiejscowym SAN w Zduńskiej Woli na rok akademicki 2017/2018.
    Regulamin promocji dostępny jest w dziekanacie.
  3. Dla Absolwentów Społecznej Akademii Nauk - Wszyscy absolwenci studiów I lub II stopnia lub jednolitych magisterskich w Społecznej Akademii Nauk są zwolnieni z opłaty wpisowego przez cały okres rekrutacji na rok akademicki 2017/2018.
           
Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!